На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с механично почистане и дезинфекция на резервоар „Железница“, се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 13:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на с. Железница.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на площада.
На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с монтаж на пожарен хидрант на ул. „Широки път“ вилна зона „Малинова долина“, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Пейова бука“, ул. „Райчова дупка“, ул. „Орлово блато“, ул. „Зелени връх“, ул. „Трилистник“, по ул. „Широки път“ от ул. „Пейова бука“ до ул. „Трилистник“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Трилистник“ ъгъла с ул. „Широки път“.
На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с пресвързване на уличен водопровод на ул. „Сакар планина“ кв. „Манастирски ливади“, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 14:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на ул. „Сакар планина“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Сакар планина“ ъгъла с ул. „Българска легия“.
На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с подмяна на сградно водопроводно отклонение на ул. „Ридо“ кв. „Челопечене“, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 16:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на ул. „Ридо“ от №1 до №18.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Ридо“ ъгъла с ул. „Ангел Маджаров“.
На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с монтаж на пожарен хидрант на ул. „Просвета“ с. Бистрица, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района по ул. „Просвета“ от ул. „Бреза“ до ул. „Пролет“.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Просвета“ ъгъла с ул. „Бреза“.
На 02 май 2019 г. (четвъртък), във връзка с пресвързване на уличен водопровод на ул. „Буйновско ждрело“ с. Бистрица, се налага спиране на водоподаването от 09:00 до 19:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на: ул. „Буйновско ждрело“ УПИ 1-175 кв. 10.
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска на адрес: ул. „Буйновско ждрело“ ъгъла с ул. „Полежан“.
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.
Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0800 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството - http://www.sofiyskavoda.bg/water_stops.aspx .
“Софийска вода” АД предварително се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства!
Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания. Друг начин е да се възползват от безплатната услуга за известяване чрез СМС.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Унгарските прокурори конфискуват сървърите на партията на Виктор Орбан
Европейските пазари приключиха сесията на положителна територия
Конфликтът в Иран - инвазия или „вечна война“ за САЩ?
Кадър на деня за 21 юли
SOFIX се повиши с близо 0,5% и надвиши 1260 пункта във вторник
Неофициална германска делегация е провела среща с високопоставени руснаци в Азербайджан
Централна емисия
Купувачите стават по-внимателни, продавачите - по-склонни на преговори - накъде върви имотният пазар?
Централна емисия
Скулптор похарчи $100 000 за статуя на Чарли Кърк, която никой не иска (ВИДЕО)
Волейболистите ни се завърнаха след най-доброто си класиране в Лигата на нациите
Напрежение в ресорната комисия заради параметрите в Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Официално! Лудогорец се подсили с национал на Бразилия
Лудогорец с важна новина за мача Апоел Тел Авив
УЕФА пожали Дери Сити, ЦСКА се извини и ще покрива щети
Стоичков тъжи за Кийгън
Меси пристигна на любопитна дестинация
Тежко наказание! УЕФА не пожали ЦСКА
Какъв колега сте според зодията? Звездите разкриват силните и слабите страни на всеки знак
3 зодии с късмет в сезона на Лъва от 22 юли
Трапезата за 25 юли – Света Анна
Изберете късметче и вижте какво ви очаква през август
Кувертюра за спалня – 15 уютни идеи
Какво означава, ако често изпускате предмети?
Нов 3D атлас показва човешкия мозъчен ствол клетка по клетка
Кога акупунктурата има смисъл: лекарски поглед към болката, стреса и баланса в тялото
Проучване проверява дали лекарства за отслабване са съвместими с химиотерапия
Липодерматосклероза – кожни промени при хронична венозна недостатъчност
МУ-Варна обяви второ класиране за специалностите „Медицина“, „Дентална медицина“ и „Фармация“
Лятна SOS аптечка: кои хомеопатични средства да вземем на почивка?
След проверка: Спагети в ресторант в Монте Карло излизат €18, в София – €25
Науката зад „Одисея“: Какви реални явления може да са вдъхновили Омир
Най-много "френски" безработни у нас има от Благоевград
Оранжев код за Варна: Очакват се интензивни валежи с гръмотевични бури и градушки
Официално: US военните самолети се връщат обратно у нас
Коцев: Бюрокрацията забавя премахването на незаконното строителство